MILUJEME WELLNESS

Privátne wellness v Hoteli Premium – jedenkrát stačilo

wellness v Hoteli Premium

Opäť nás dostali 🙂  Ponuka 2 hodinového privátneho wellnessu so šampanským s jahodami vo vírivke a predstava, že toto všetko si môžeme vychutnať úplne sami, bola ten najväčší argument.

Ponuka 4* Hotela Premium v bratislavskom Ružinove sľubovala, že o zážitok bude postarané. Zážitok to síce bol, ale vôbec nie taký, aký sme chceli.

wellness v Hoteli Premium

Wellness v Hoteli Premium je ďalšie wellness z kategórie „sklad v suteréne prerobený na wellness“. Nebolo by na tom nič zlé, veď niektorým hotelom sa podarila premena pivnice na elegantné wellness celkom bravúrne, no v tomto prípade to nie je celkom ukážkový prípad.

Dispozičné riešenie wellnessu je ešte stále jedno z tých lepších v rámci možností, no prevedenie bolo akoby hlavným architektom bol brouk Pytlík. Náš dojem sa za necelé dve hodiny zmenil z waw na poďme domov.  Ale poďme pekne od začiatku.

Po príchode do hotela nás recepčný zaviedol do suterénu do šatne. Tu už bol pripravený župan, uterák, plachta a prapodivné jednorazové skladacie šľapky. A samozrejme kľúč od wellnessu, aby sme mali 100%tný pocit súkromia.

Skladacie šľapky

Vo vedľajšej miestnosti na nás už čakala vírivka s so šampanským. Po jahodách ani stopy a lacný šumák ako šampanské nebol žiadny luxus. Luxus nebola ani vírivka – bola to väčšia vaňa so zopár tryskami, málom vlažnej vody a špinavými bokmi vane. 2 minúty a stačilo. Skúsili sme radšej saunu.

Hotel Premium má na výber vo wellnesse dve sauny – jednu fínsku a jednu parnú. Obidve boli celkom slušné, vo fínskej by sa však zišiel vymeniť rošt, ktorého farba sa pomaly, ale isto blíži k čiernej.

Na schladenie bola sprcha so závesom, presne ako doma  :).

Vírivka bola antisexi a tak na odpočinok zostávala oddychová miestnosť s dvoma posteľami a dvoma sklápacími kreslami. Pre mňa bola posteľ nepríťažlivá, už od pohľadu bolo jasné, že má niečo za sebou. Obidve postele boli dobre vyspádované do seba, možno aby sa zaľúbenci k sebe lepšie nahrnuli? Neviem, no bolo to ako ležať pozdĺž kopca.

Na stolíku bol aj džbán s vodou a jedálny lístok, keby náhodou dostal niekto na niečo po saune chuť.

Wellness v Hoteli Premium v Bratislave

Dizajn wellnessu v Hoteli Premium bol vo veľkej miere improvizovaný, ako keby ho robil nejaký zručnejší kutil u seba doma, rozhodne to však nebolo na úrovni 4* hotela.

Uspávankou tiež nebola turecká či aká orientálna hudba, ktorá tu hrala. Aj zvuk ako keby niekto otváral dvere, ktorý sa pravidelne ozýval, bol dosť stresujúci. Jediné, čo prispievalo k útulnej pohodovej atmosfére, boli sviečky po celom wellnesse.

Plusy:

  • Privátne wellness
  • Župan, osuška, plachta a šľapky v cene
  • Džbán vody a šampanské

Mínusy:

  • Slabá vírivka
  • Krivé postele
  • Dizajn

[nggallery id=17]

Čo na záver o Hoteli Prémium v Bratislave?

Wellness tohto hotela rozhodne nie je na úrovni 4*. Prvotné nadšenie opadlo po 10 minútach a my sme sa po 1 hodine začali nudiť (a to sa nám teda príliš často nestáva!) Spoločne sme skonštatovali, že je to v podstate neštandardne nadštandardný hodinový apartmán za 30€ pre páriky, ktoré si nemajú kde užiť milostné radovánky. Za plnú cenu 56€ sú však v Bratislave o mnoho lepšie wellnessy.

Čistota: * * * *
Ochota personálu: * * * *
Príjemnosť prostredia: * *
Kvalita sáun: * * * *
Dizajn: * * *
Pomer cena /služby: * * *
Celkovo: * * *

Vyskúšali ste už wellness v Hoteli Prémium v Bratislave? Ako ste boli spokojní? Svoje názory môžete napísať do komentárov pod článkom.
Booking.com

Odporúčanie na iné články

Do kín prišiel film pre všetkých milovníkov saunovania

V šere estónskej dymovej sauny sa odohráva starodávny očistný rituál, ktorý je oslavou ženskej spolupatričnosti. Dokument estónskej režisérky Anny Hints získal cenu za Najlepší európsky...
Viac info

Medzinárodný deň žien: Príležitosť na to, aby ste sa zamerali na seba a svoje zdravie

Ukázať nežnejšiemu pohlaviu, že je výnimočné a vzácne, by malo byť nielen doménou špeciálnych, ale i bežných dní. Avšak pri množstve povinností, s ktorými sa dennodenne stretávame, na...
Viac info

6 + 2 valentínske wellness a spa tipy

Hovorí sa, že lásku by si partneri mali vyznávať každý deň. Avšak pre mnohých je práve sviatok sv. Valentína dňom, kedy by lásky okolo nás,...
Viac info

Toto sa oplatí zažiť! Hajdúszoboszló – najväčší aquapark v Strednej Európe

V Maďarsku sa nám zapáčilo. Po poslednej návšteve Maďarských jaskynných kúpeľov v Miskolc-Tapolci sme opäť stavili na susedov z juhu a po dvoch týždňoch sme opäť vyrazili do...
Viac info

12 dôvodov, prečo milujeme wellness Infinit Maximus v Brne a zamilujete si ho aj vy

Tým, že sme neskonalými fanúšikmi wellness Infinit Maximus v Brne, sa vôbec netajíme. Je to skrátka podľa nás wellness, ktoré v Čechách a na Slovensku...
Viac info

Wellness z dielne INFINIT – záruka príjemného relaxu po potulkách Prahou

Dá sa spojiť slovné spojenie krásna historická „Stovežatá Praha“ s pojmami ako moderné wellness, relax a oddych mimo typických turistických atrakcií? Samozrejme! Osobne som toto spojenie hľadala dlho,...
Viac info