MILUJEME WELLNESS

9 krát ÁNO – 2 krát NIE = privátne wellness 7 Spa v Bratislave

Poznáte ten čas, keď sedíte pri práci, na okná bubnuje letný dážď a najradšej by ste nepohli ani prstom?

Áno? Tak sa tešte!

Máte totiž skvelú zámienku prelúskať zľavové portály a vyraziť za sladkým relaxom do nového wellness.

7 Spa - privátne wellness Bratislava

My sme tak natrafili na privátne wellness 7 Spa v Bratislave, ktoré sľubovalo 2 hodiny v luxusnom prostredí pre 2-5 osôb za 28€. Stačila telefonická objednávka a už sme sedeli v aute 🙂

Privátne wellness 7 Spa sa nachádza v centre Bratislavy a robili sme si naň zálusk už dlhší čas.  Objavili sme ho pri návšteve zážitkovej reštaurácie Benihana, ktorá je hneď vedľa. (Fotky aj video z tohto zážitku nájdete na konci recenzie 🙂 )

Po zazvonení nám strážnik otvoril dvere a my sme mohli vojsť do elegantnej, naozaj krásnej, vstupnej haly. „Idete do wellness? Tak nech sa páči, môžete ísť výťahom na -1“.

7 Spa - privátne wellness Bratislava

Dole nás už čakal wellness recepčný, ktorý nám nadelil uteráky a plachty, ukázal nám šatne a ako jeden z mála upozornil na to, že pred saunou sa treba osprchovať (mohol ešte dodať prečo a bolo by to skvelé 🙂 ).

Oddelené dámske a pánske šatne boli tak, ako celé  priestory wellness, veľmi elegantné a dobre vybavené. Po prezlečení nás ešte previedol celým wellnessom a kardiozónou (malé fitness so strojmi na kardio cvičenie), ktorá je tiež v cene vstupu.

Na úrovni vybavená kardiozóna vyzerala lákavo, len neviem, kedy jej možnosti využiť. Saunovať sa ihneď po cvičení alebo cvičiť po saunovaní, to je prilievanie oleja do ohňa a hazard so zdravím! (Viac o tom, prečo nie vhodné cvičiť ihneď pred alebo po saune, sa dočítate tu..)

Čo ponúka wellness 7 Spa?

Po príchode do oddelenej wellness zóny sme si hovorili „Waw, tak takto by malo vyzerať každé privátne wellness“. Čakala tu na nás fínska sauna, parná sauna, ochladzovací bazénik, jacuzzi, sprcha vichy a oddychový priestor.

Sauny boli naozaj skvelé, najmä fínska bola krásna a v nadštandardnom prevedení. Na kvalite a ani na cene tu určite nešetrili. Nechýbalo ani vedro s vodou a v parnej hadica na osprchovanie lavice. Nemôžeme inak, než nadeliť samé plusy 🙂

Avšak je veľká škoda nepríjemných detailov, ktorým sa tu mohli rozhodne vyhnúť. Bez nich by sme totiž toto wellness pasovali za jedno z najlepších privátnych wellness v Bratislave. (Veríme, že nabudúce už budeme milo prekvapení 🙂 )

Nasledujúce dve chyby by mali byť už odstránené, preto budeme radi, ak nám dáte vedieť, či už je všetko OK 🙂

Prvé schladenie v ochladzovacom bazéniku prinieslo aj prvé schladenie nadšenia. Steny aj dno bazénika boli na dotyk mierne slizké a na dne bol usadený piesok a iný nie príliš lákavý materiál. Dalo sa to síce prežiť, ale tomuto sa v „luxusnom wellness“, ako sa sami označujú, mohli naozaj vyhnúť.

Nasadiť plynové masky, ide sa do vírivky!

7 Spa - rivátne wellness Bratislava - jacuzzi

Druhá „perlička“ na nás čakala v jacuzzi. Okrem perličkovej vodnej masáže nás vo vírivke prekvapil ukrytý bonus.

Je nám jasné, že privátne wellness nesie so sebou aj isté možné riziká v podobe biologického materiálu, ktorý je treba patrične chemicky spacifikovať 🙂 , avšak v tejto vírivke to s bazénovou chémiou naozaj prehnali.

Smrad, aký vychádzal z vody po spustení trysiek, nás začal tak dusiť, že sme po dvoch minútach vystrelili ako rakety k oknu nalapať sa čerstvého vzduchu. Že je voda vo vírivkách viac cítiť po chémii, tak s tým sa stretávame pomerne často, avšak toto bol naozaj extrém!

Plusy privátneho wellness 7 Spa v Bratislave:

 • Príjemný dizajn
 • Zapožičanie uteráka aj plachty
 • Kvalitné sauny
 • SOS tlačidlá v saunách
 • Vedro s vodou vo fínskej a hadica na osprchovanie lavice v parnej saune
 • Možnosť objednať si občerstvenie z vedľajšej japonskej reštaurácie
 • Možnosť masáží
 • Príjemná relaxačná hudba
 • Súkromie

Mínusy privátneho wellness 7 Spa v Bratislave:

 • ochladzovací bazénik by si zaslúžil vydrhnúť
 • dusivý smrad chémie vo vírivke

(Od majiteľov tohto wellnessu sme už dostali informáciu, že tieto závady boli odstránené, preto budeme veľmi radi, ak nám dáte vedieť, či bolo všetko v poriadku 🙂 )

Plus/ Mínus súkromného wellness 7 Spa v Bratislave:

K dispozícii kardiozóna – ak ju využiť, tak odporúčame jedine s dlhším časovým odstupom

[nggallery id=46]

Náš celkový názor na privátne wellness 7 Spa v Bratislave

Oddych v tomto wellnesse sme si napriek 2 chybám, ktoré nás tu prekvapili, celkom príjemne užili. Pekný dizajn a relaxačná hudba spravili svoje. Úplne v pohode by sme zniesli aj 3 hodinky, dve boli dosť málo. Škoda, preškoda, že bazén aj jacuzzi neboli v 100%tnom stave (Tieto chyby by mali byť už odstránené, tak budeme radi, ak nám napíšete, či bolo všetko OK 🙂 ). Veríme však, že si na to prevádzkovatelia dajú pozor. Ak teda hľadáte súkromné wellness v Bratislave, 7 Spa vás možno prekvapí.

Hodnotenie wellness 7 Spa v Bratislave

Čistota: * * *
Ochota personálu:  * * * * *
Príjemnosť prostredia: * * * * *
Kvalita sáun: * * * * *
Dizajn: * * * * *
Pomer cena/služby: * * * * *
Celkovo: * * * *

TIP NA ZÁVER: Hneď vedľa 7 Spa sa nachádza už spomínaná reštaurácia Benihana, ktorá určite stojí za návštevu. Kuchári tu pripravujú jedlo priamo pred vami, spievajú, tancujú, flambujú… 🙂 Zoberte svoju rodinu či priateľov na večeru sem a o skvelý zážitok a výborné jedlo budete mať postarané. Veď pozrite sa sami:

[nggallery id=47]

Boli ste už vo wellness 7 Spa v Bratislave? Akú ste mali s týmto wellness skúsenosť vy? Svoje postrehy nám napíšte do komentárov nižšie.

Booking.com

Odporúčanie na iné články

Toto sa oplatí zažiť! Hajdúszoboszló – najväčší aquapark v Strednej Európe

V Maďarsku sa nám zapáčilo. Po poslednej návšteve Maďarských jaskynných kúpeľov v Miskolc-Tapolci sme opäť stavili na susedov z juhu a po dvoch týždňoch sme opäť vyrazili do...
Viac info

12 dôvodov, prečo milujeme wellness Infinit Maximus v Brne a zamilujete si ho aj vy

Tým, že sme neskonalými fanúšikmi wellness Infinit Maximus v Brne, sa vôbec netajíme. Je to skrátka podľa nás wellness, ktoré v Čechách a na Slovensku...
Viac info

Wellness z dielne INFINIT – záruka príjemného relaxu po potulkách Prahou

Dá sa spojiť slovné spojenie krásna historická „Stovežatá Praha“ s pojmami ako moderné wellness, relax a oddych mimo typických turistických atrakcií? Samozrejme! Osobne som toto spojenie hľadala dlho,...
Viac info

Letné schladenie v bazéne, na horách alebo v ochladzovni? A čo tak všetko naraz v hoteli Bránica?

Kam sa ísť schladiť počas letných horúcich dní? Presne takto znela moja otázka v klasické pracovné štvrtkové ráno pred hláseným júlovým horúcim víkendom. Keďže sme už...
Viac info

Ocenenie „Penzión roka“ získal 5 rokov po sebe: Je čas, aby ste Wellness Penzión Strachan*** objavili aj vy

Každý z nás potrebuje občas (podľa mňa pravidelne) utiecť od dennodennej rutiny a poriadne zrelaxovať, výpnúť, zresetovať, turn OFF… Keď sme sa zobrali, povedali sme...
Viac info

Neviete čo s načatým letom? Zachráni vás termálne kúpalisko v Dunajskej Strede

Ani nechcem počítať, koľko rokov to už je, čo sme sa s našimi chodievali v lete kúpať do Dunajskej Stredy. Nechcem, ale tuším, že najmenej...
Viac info