MILUJEME WELLNESS

Wellness v Holiday Inn v Trnave prekvapil

Trnava, mesto kde sú „smadný ako tavy“ a platia „penázmi“, kde bačujú cirkevní hodnostári a sídlia univerzity. V tomto meste sa usadili automobilky aj futbalový chuligáni a samozrejme, aj hotel Holiday Inn.

Wellness v Holiday Inn v Trnave nám opäť raz padol do rany na nejakom zľavovom portáli, kde si pýtali za dve hodiny 4,99€. Vzhľadom na nízku cenu sme aj napriek pekným fotkám nemali príliš vysoké očakávania, ale musíme priznať, že sme boli milo prekvapení.

Hotel Holiday Inn v Trnave je jeden z tých novších hotelov siete Holiday Inn. Dokončený bol pred pár rokmi,takže aj vybavenie hotela je pekné a moderné. Záležať si dali aj na wellnesse, kde je už od pohľadu jasné, že sauny aj vírivky sú v lepšom prevedení, ako zvyčajne.

Do wellnessu sa je treba dopredu objednať. Recepčná na wellnesse bola veľmi milá a zábavná teta :). Nadelila nám uteráky a plachty, povysvetľovala čo a ako a rozdelili sme sa do šatní.

Celé wellness je bezplavková zóna. Zahŕňa fínsku saunu, parnú saunu a sasha saunu. Áno, vidíte dobre, sasha saunu. Tento názov som si aj ja prvý krát prečítala na stránke hotela. Odvodenie názvu pre mňa je záhada, ale pre ilustráciu si dovolím skromný opis (nie až taký nóbl ako majú na stránke).

 Wellness v Holiday Inn Trnava

Takže sasha saunu si predstavte ako veľkú presklenú skriňu rozdelenú na tri časti. V strede je zážitková sprcha, vľavo fínska sauna, ktorá môže byť aj bio sauna a vpravo je časť hneď s tromi možnosťami využitia – tepidárum, turecká sauna či caldarium.

Tento výmysel vyzerá síce veľmi efektne a draho, no saunovať sa vo výklade, kde je na mňa dobrý výhľad z celého wellnessu, nie práve mojím ideálom. Tento výtvor by som skôr využila v privátnom wellnesse, nuž ale sto ľudí, sto chutí :).

Okrem sáun sú vo wellnesse hneď tri vírivky, dve vnútorné a jedna vonkajšia na terase (táto však v čase našej návštevy nebola v prevádzke), ochladzovací bazén (vstup do neho bol pekne maskovaný), kneippov kúpeľ (voda v jednotlivých vaničkách mala veľmi malý rozdiel teplôt), sprchy a dokonca aj bar. Komu by sa zachcelo masáže, toho Thajčanka privíta v masážnom kútiku.

Špeciálne plus udeľujeme za skvele spracovaný návod ako sa saunovať. Takýto by mali mať v každom wellnesse.

Rezervujte si ubytovanie v Trnave a otestujte wellness v Holiday Inn:

Plusy wellness v Holiday Inn Trnava:

  • Skvelá cena so zľavovým kupónom
  • Dobré vírivky
  • Plachta a uterák v cene
  • Výhľad do átria so zeleňou
  • Dobrý návod ako sa saunovať
  • Pitná voda v džbáne na bare
  • Bezplavková zóna

Mínsy wellness v Holiday Inn Trnava:

  • Oddychová zóna je uprostred wellnessu (horšie sa tu oddychuje)
  • Vstup len na dve hodiny (časový stres a neustále kontrolovanie hodín)

Plus/Mínus wellness v Holiday Inn Trnava:

(ako pre koho :))

  • Deťom vstup zakázaný

[nggallery id=19]

Záver z wellness v Holiday Inn Trnava:

Aj keď je wellness takmer nové a v luxusnejšom prevedení, pre nás mu chýbala štipka dobrej oddychovej atmosféry. Z dokonalého relaxu možno uberalo to, že ležadlá boli v centre wellnessu, kde je veľký ruch. V čase, kedy nie je wellness plne obsadený, to však môže byť skvelý oddych. Rozhodne by si z neho bratislavský Holiday Inn mal brať príklad.

 Boli ste už vo wellnesse v Holiday Inn Trnava? Páčilo sa vám? Svoje postrehy môžete napísať do komentárov pod článkom.

Naše hviezdičkové hodnotenie:

Čistota: * * * * *
Ochota personálu: * * * * *
Príjemnosť prostredia: * * * *
Kvalita sáun: * * * * *
Dizajn: * * * * *
Pomer cena /služby: * * * * *
Celkovo: * * * * *Booking.com

Odporúčanie na iné články

Na Dunaji vznikne nová komunitná sauna! Projekt môžete stále podporiť aj vy

Oživme Bratislavské nábrežie Milí stúpenci kvalitnej saunáže, pomôžte nám postaviť verejnú komunitnú saunu Bobor priamo na nábreží Dunaja, len pár minút od historického centra Bratislavy....
Viac info

Do kín prišiel film pre všetkých milovníkov saunovania

V šere estónskej dymovej sauny sa odohráva starodávny očistný rituál, ktorý je oslavou ženskej spolupatričnosti. Dokument estónskej režisérky Anny Hints získal cenu za Najlepší európsky...
Viac info

Medzinárodný deň žien: Príležitosť na to, aby ste sa zamerali na seba a svoje zdravie

Ukázať nežnejšiemu pohlaviu, že je výnimočné a vzácne, by malo byť nielen doménou špeciálnych, ale i bežných dní. Avšak pri množstve povinností, s ktorými sa dennodenne stretávame, na...
Viac info

6 + 2 valentínske wellness a spa tipy

Hovorí sa, že lásku by si partneri mali vyznávať každý deň. Avšak pre mnohých je práve sviatok sv. Valentína dňom, kedy by lásky okolo nás,...
Viac info

Toto sa oplatí zažiť! Hajdúszoboszló – najväčší aquapark v Strednej Európe

V Maďarsku sa nám zapáčilo. Po poslednej návšteve Maďarských jaskynných kúpeľov v Miskolc-Tapolci sme opäť stavili na susedov z juhu a po dvoch týždňoch sme opäť vyrazili do...
Viac info

12 dôvodov, prečo milujeme wellness Infinit Maximus v Brne a zamilujete si ho aj vy

Tým, že sme neskonalými fanúšikmi wellness Infinit Maximus v Brne, sa vôbec netajíme. Je to skrátka podľa nás wellness, ktoré v Čechách a na Slovensku...
Viac info