MILUJEME WELLNESS

Viete kde si môžete užiť vzrušujúci luxus veľkej vane hneď vedľa postele? My to vieme…

Vzrušujúcich spoločných chvíľ vo vzťahu nikdy nie je dosť. A v Hoteli Partizán**** na Táľoch ich servírujú plnými priehrštiami. O privátnom wellness, v ktorom sa vám váš partner hodí okolo krku, sa dočítate v predchádzajúcom článku. Privátne wellness v Partizáne však nie je jediné miesto, na ktorom to medzi vami a vašou drahou polovičkou bude poriadne iskriť. Ak chcete mať romantické „privátne spa“ k dispozícii 24 hodín denne, tak potom je tento článok o tematickej izbe Honeymoon suite určený práve vám. 

Aby to však nebolo len o jednej izbe, ale mali ste prehľad o tom, ako to v Hoteli Partizán**** chodí a vyzerá, tak začnime pekne od začiatku.

Hotel Partizán**** sa nachádza asi 17 kilometrov od Brezna v lokalite zvanej Tále. Ak vám je názov Tále povedomý, tak za to možno môže lyžiarska zjazdovka, ktorá je od hotela doslova čo by kameňom dohodil, alebo vám Tále môžu byť známe aj vďaka golfovému ihrisku. Odkedy sme tu však strávili víkend v Hoteli Partizán****, máme Tále spojené práve s ním.

Trafiť do hotela aj bez navigácie nie je žiadny problém. Čím viac sa človek k hotelu blíži, tým lepšie je navigovaný smerovými tabuľami. Na kruháči v Bystrej sa stačí vydať smerom hore k lyžiarskemu stredisku, k hotelu sa však dostanete ďalšou odbočkou o kúsok vyššie. 

My sme nášho štvorkolesového tátošíka sme odparkovali na bezplatnom hotelovom parkovisku, obzreli si hotel z vonka a vykročili smerom k recepcii. 

Neviem ako vás, ale mňa wellcome drink po príchode do hotela vždy dobre naladí do módu, kedy si môžem povedať „Tak a teraz sa začína pár dní užívania“ 🙂 A keď mi na uvítanie ponúknu pohárik šampanského, tak okamžite prepínam do stavu dovolenkového. 

Po vybavení všetkých formalít na recepcii sme sa vybrali na piate poschodie. 

Honeymoon suite v Hoteli Partizán****

Málo čo nás na našich potulkách za relaxom zvykne „zaskočiť“. Keď sme však otvorili dvere našej tematickej izby s Honeymoon suite, tak sme tak trochu „zaskočení“ boli. 🙂

Dlho som premýšľala, či do článku zahrnúť aj Martinov autentický opis po vstúpení do izby… 🙂 Myslím však, že po cenzúre stačí názov Honeymoon suite (v preklade niečo ako Suita pre medové týždne). 🙂

Okrúhla posteľ s baldachýnom, vedľa postele veľká vaňa, do ktorej sa zmestia aj dvaja naraz, tlmené svetlo… 

Veľmi sa nám páčilo, že hotel Partizán sa hesla „Hotel v lese, les v hoteli“ drží v každom detaile. Aj v naša Honeymoon suita vyzerala ľahko prírodne – zelená farba ( i keď je v ponuke aj vášnivá červená), prírodný kameň, doplnky… Prírodný však bol aj výhľad na zasnežené hory. 

Špecialitou tejto izby bolo osvetlenie. Chvíľku nám síce trvalo, kým sme sa s ním naučili pracovať, ale centrálny ovládač s nastavením intenzity jednotlivých lámp sa nám veľmi zapáčil. 

Čo sa týka vybavenia izby, tak samozrejmosťou boli župany, papučky a minibar. Telku sme síce ani nezapli, ale bola tam 🙂 

Možno si teraz hovoríte, že dať si takú romantiku s vaším partnerom by bola síce pecka, ale už nie ste iba dvaja a máte aj nejaké ratolesti. V takom prípade Honeymoon suite nie je pre vás. Partizán však má v zásobe aj ďalšie tematické izby či rodinné apartmány. 

Mňamky mňamky na raňajky (a nielen na ne)

Je pár vecí, ktoré mám naozaj rada – príjemné wellness, cestovanie, tancovanie salsy, slnko a skutočne chutné jedlo 🙂 O chutné jedlo v Partizáne nebola núdza. Musím povedať, že ponuka jedál na švédskych stoloch na raňajky aj na večere bol jeden za najlepších z pomedzi 4-hviezdičkových hotelov na Slovensku. 

Slané aj sladké, tradičné aj netradičné, zdravé aj menej zdravé. To všetko sme si v Partizáne našli a trochu aj ochutnali. Ponuka bola ozaj široká a my sme s výberom nemali žiadny problém. Okrem švédskych stolov na raňajkách pripravovali napr. čerstvú omeletu alebo palacinky, na večeri zasa pizzu alebo pečené prasa. 

Ja som lovila v kútiku so šalátami, ale sladkú bodku na záver som si neodpustila. Koláčiky vyzerali doslova na zjedenie 😀 A aj tak skončili.

Aktivity v Hoteli Partizán****

Hotel Partizán nie je len obyčajný hotel, v podstate sa pýši pomenovaním rezort. Inými slovami to znamená, že v takmer nemusíte ani vytiahnuť päty z hotela a jeho areálu a nudiť sa nebudete. My sa sme počas nášho pobytu sústredili hlavne na wellness. 

Ak však človek nepatrí k celodenným wellnessovým povaľačom, tak priamo v hoteli sa dá zabaviť napríklad na bowlingu, zahrať si stolné hry alebo zašportovať vo fitku. 

Za pekného počka sú k dispozícii napr. tenisové kurty, minigolf, paintball… V zime zjazdovka, v lete turistika alebo bicykle. 

[nggallery id=119]

Naše zhrnutie na Hotel Partizán****

Hotel Partizán je naším favoritom. Nielen vo wellness ale aj ako hotel, v ktorom sa človek rozhodne nenudí. Skvelé izby, dobré jedlo, milý personál a zábava sú hlavné ingrediencie tohto hotela. Užijete si ho ako zamilovaný pár a užijete si ho aj ako rodinka s deťmi. Odporúčame 🙂 

 Booking.com

Odporúčanie na iné články

Na Dunaji vznikne nová komunitná sauna! Projekt môžete stále podporiť aj vy

Oživme Bratislavské nábrežie Milí stúpenci kvalitnej saunáže, pomôžte nám postaviť verejnú komunitnú saunu Bobor priamo na nábreží Dunaja, len pár minút od historického centra Bratislavy....
Viac info

Do kín prišiel film pre všetkých milovníkov saunovania

V šere estónskej dymovej sauny sa odohráva starodávny očistný rituál, ktorý je oslavou ženskej spolupatričnosti. Dokument estónskej režisérky Anny Hints získal cenu za Najlepší európsky...
Viac info

Medzinárodný deň žien: Príležitosť na to, aby ste sa zamerali na seba a svoje zdravie

Ukázať nežnejšiemu pohlaviu, že je výnimočné a vzácne, by malo byť nielen doménou špeciálnych, ale i bežných dní. Avšak pri množstve povinností, s ktorými sa dennodenne stretávame, na...
Viac info

6 + 2 valentínske wellness a spa tipy

Hovorí sa, že lásku by si partneri mali vyznávať každý deň. Avšak pre mnohých je práve sviatok sv. Valentína dňom, kedy by lásky okolo nás,...
Viac info

Toto sa oplatí zažiť! Hajdúszoboszló – najväčší aquapark v Strednej Európe

V Maďarsku sa nám zapáčilo. Po poslednej návšteve Maďarských jaskynných kúpeľov v Miskolc-Tapolci sme opäť stavili na susedov z juhu a po dvoch týždňoch sme opäť vyrazili do...
Viac info

12 dôvodov, prečo milujeme wellness Infinit Maximus v Brne a zamilujete si ho aj vy

Tým, že sme neskonalými fanúšikmi wellness Infinit Maximus v Brne, sa vôbec netajíme. Je to skrátka podľa nás wellness, ktoré v Čechách a na Slovensku...
Viac info